KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12109166
nr 1210 9166
Beatrice Jansson
(f. 1965), Sverige
"Just idag", 2017. Signerad. Akvarell, 28x28 cm
Beatrice Jansson, svensk bildkonstnär född 1965.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 20:56:42
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr