KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12109166

nr 1210 9166

Beatrice Jansson

(f. 1965), Sverige

"Just idag", 2017. Signerad. Akvarell, 28x28 cm

Beatrice Jansson, svensk bildkonstnär född 1965.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 15 oktober 2018
kl 20:56:42

Beatrice Jansson

Läs mer om Beatrice Jansson